У Миколаєві нападники вивели з ладу систему безпеки та електромережу офісу ЛГБТ-організації

Дата: 24 Квітня 2017
A+ A- Підписатися

У ніч на 22 квітня невідомі напали на центральний офіс Асоціації ЛГБТ “ЛІГА”, розташований у місті Миколаїв по вулиці Потьомкінській, і вивели з ладу систему безпеки та електромережу офісу.

Як повідомили Центру інформації про права людини у прес-службі ГО “Асоціація ЛГБТ “ЛІГА”, близько 5-ї години ранку невідомі проникли на територію організації та повністю знешкодили зовнішню систему безпеки: зрізали та вкрали камери спостереження, вивели з ладу електромережу офісу, що ледве не призвело до займання приміщення, пошкодили прожектори, та домофонний зв’язок.

“Таким чином, ком’юніті-центр Асоціації ЛГБТ “ЛІГА” в Миколаєві залишився без зовнішнього захисту. Організація звернулася до поліції, відкрито провадження”, – повідомили у прес-службі.

Співробітники асоціації підозрюють, що метою злочинних дій є подальшій напад на організацію. Із міркувань безпеки, в ком’юніті-центрі тимчасово припинено проведення заходів для спільноти ЛГБТ, а цілодобовий зовнішній нагляд за приміщенням зараз забезпечує приватна охоронна фірма.

В організації нагадують, що камери зовнішнього спостереження та металевий паркан були встановлені біля офісу після серії нападів на приміщення центру, останній з яких відбувся у 2014 році.

В асоціації також зазначають, що правоохоронні органи не поспішають розслідувати напади на організацію.

“Коли вночі у 2014 році на ком’юніті-центр “ЛІГА” було здійснено напад та спрацювала сигналізація, співробітники Асоціації викликали міліцію. Наряд, що прибув на виклик, склав протокол. Наступного дня керівник організації з юристкою завітали до відділку міліції, де їм сказали, що протоколу немає і ніхто на виклик вночі до офісу Асоціації не виїжджав. Довелося демонструвати запис, зроблений камерою нагляду, на якому видно, як машина міліції прибуває до ком’юніті-центру “ЛІГИ”, а співробітники заходять у приміщення. Тільки тоді знайшовся протокол, складений вночі. Однак, розслідування правоохоронними органами фактично не було проведено”, – повідомили у прес-службі.

Громадська організація “Асоціація ЛГБТ “ЛІГА” – неприбуткова громадська організація, зареєстрована 26 грудня 1996 року, свідоцтво про реєстрацію № 168. Асоціація була заснована більше 20 років тому для об’єднання  людей гомо- та бісексуальної орієнтації та трансгендерних людей з метою їх інтеграції в українське суспільство через лобіювання інтересів спільноти ЛГБТ (лесбіянки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди), проведення просвітницької роботи щодо пропаганди здорового способу життя, надання різноманітних послуг для спільноти ЛГБТ на півдні України. На сьогоднішній день у містах Одеса, Херсон та Київ працюють відокремлені підрозділи організації. Центральний офіс знаходиться у місті Миколаїв.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: