У мережі набирає популярності антисексистський кліп бельгійської співачки: про що він?

Дата: 17 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Бельгійська співачка на ім’я Angèle випустила відео під назвою Balance Ton Quoi, у якому висміює та засуджує сексизм, ґендерну нерівність та дискримінацію.

Відео, яке з’явилося на YouTube 15 квітня, вже подивилися кілька мільйонів людей. 

Назва пісні 23-річної співачки відсилає до франкомовного хештегу #BalanceTonPorc – аналога англомовного #MeToo, який набрав популярності наприкінці 2017 року. Жінки, які ставили його під своїми дописами в соціальних мережах, розповідали про випадки сексуального насильства та дискримінації. 

У пісні дівчина звинувачує чоловіків та суспільство в постійному сексуальному тиску на жінок та поширеності стереотипів. Згадує співачка й про реп-виконавців, які сексуалізують жінок у своїх піснях, і про цькування, з яким стикаються дівчата в соціальних мережах через зовнішність. 

“Люди мені натякають: для гарної дівчини ти не така вже дурна, для кумедної дівчини ти не така вже потворна”, – співає Angèle.

У кліп, режисеркою якого стала подруга співачки Шарлот Абрамов, чоловіків, які досі залишаються прихильниками дискримінації за ознакою статі, відправляють у спеціальну академію, де перевиховують не тільки розмовами, але й іншими цікавими методами. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: