У Львові скасували обмеження права громадян на пільговий проїзд

Дата: 18 Травня 2015
A+ A- Підписатися

Львівська міська рада ухвалила рішення про скасування обмежень часу дії посвідчень, що надають право на пільговий проїзд у транспорті.

Як повідомляє офіційний сайт Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, 15 травня 2015 року набрало чинності рішення виконкому Львівської міської ради від 8 травня 2015 року № 308 “Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті”, відповідно до якого втратило чинність рішення виконкому від 10 березня 2015 року № 115 “Про тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті”. Останнє рішення Львівського міськвиконкому запроваджувало обмеження часу дії посвідчень громадян, які користуються правом пільгового проїзду, на безоплатний проїзд у міському автомобільному транспорті з 10:00 до 16:00.

15 квітня 2015 року омбудсманом внесено подання Львівському міському голові “Щодо забезпечення права громадян, які користуються пільгами, на безоплатний проїзд автомобільним транспортом загального користування” з проханням скасувати обмеження прав на пільговий проїзд.

Наразі право мешканців Львова, які користуються пільгами на безоплатний проїзд автомобільним транспортом загального користування, поновлено.

Нагадаємо, окружний адміністративний суд Києва частково задовольнив вимоги луганських жителів з незахищених категорій населення – тепер Україна зобов’язана почати виплачувати їм пенсії і допомогу, включно з тією частиною, яку не було виплачено з липня 2014 року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: