У Криму заблокований сайт “КримSOS”. Як обійти блокування

Дата: 08 Серпня 2016
A+ A- Підписатися

В окупованому Криму заблокували сайт “КримSOS”.

Як повідомляють в “КримSOS”, користувачі, які заходять на сторінку krymsos.com, з різних куточків півострова, стикаються з повідомленням, що доступ до запитуваного ресурсу обмежений.

Провайдер називає дві причини обмеження доступу.

“Мережевий адреса, що дозволяє ідентифікувати сайт в мережі Інтернет, включена до Єдиного Реєстру доменних імен, покажчиків сторінок сайтів мережі Інтернет і мережевих адрес, що дозволяють ідентифікувати сайти в мережі Інтернет, що містять інформацію, поширення якої в Російській Федерації заборонено”, – йдеться на сторінці, на яку відбувається переадресація.

Друга можлива причина – обмеження доступу за рішенням суду або з інших підстав, встановлених законодавством РФ.

Тим часом в офіційному реєстрі заборонених сайтів krymsos.com поки відсутній.

Раніше сайт Крим.Реалії, також заблокований в Криму, опублікував просту схему обходу блокування.

Для того, щоб обійти блокування вам потрібно завантажити і встановити на свій комп’ютер або смартфон програму psiphon. Для цього треба зайти на сайт https://psiphon3.com і в верхньому меню натиснути “завантажити”. Якщо завантаження не розпочалася, виберіть версію для своєї системи (Windows або Android). Після завершення завантаження файлу, запустіть програму.

 

Нагадаємо, з 1 серпня на території окупованого Криму частково заблокований сайт “Крим.Реалії”. Доступ до сайту обмежили кілька інтернет-провайдерів. 2 серпня на півострові почали блокувати сайти “Чорноморки”, кримськотатарського телеканалу “АТР”, кримськотатарського інформагентства QHA, онлайн видань “Події Криму” і “Меридіан”. Частково блокуються ці сайти в більшості районів півострова. Поки сайт “Крим.Реалії” можна бачити в Ялті, а також у сусідній Росії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: