У Криму можуть заблокувати усі “екстремістські” сайти

Дата: 23 Березня 2015
A+ A- Підписатися

До 1 квітня влада Криму збирається завершити роботу з виявлення та блокування інтернет-сайтів, що містять “терористичні і екстремістські матеріали”.

Як пише “Центр журналістських розслідувань“, це прописано у плані заходів “по роз’ясненню суті тероризму і його суспільної небезпеки, формуванню стійкого неприйняття суспільством, насамперед молоддю, ідеології тероризму в різних її проявах“, який входить у додаток до “Указу Голови Республіки Крим” від 30 січня 2015 року.

Також влада півострова планує залучити фахівців, які повинні будуть здійснювати “адресний профілактичний вплив на осіб, найбільш схильних або тих, що вже потрапили під вплив ідеології тероризму“.

До цього ж терміну планують розробити рекомендації для органів кримської влади, фізичних та юридичних осіб щодо документування фактів поширення деструктивних ідей і ідеології тероризму в інтернеті і щодо їх передачі в правоохоронні органи.

Нагадаємо, єдиний у світі кримськотатарський телеканал ATR з 1 квітня може припинити мовлення, якщо не пройде реєстрацію як ЗМІ згідно з російським законодавством.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: