У Києві відбулася виставка на підтримку кримськотатарської культури

Дата: 23 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

У минулі вихідні в Києві відбулася виставка на підтримку кримськотатарської культури.

На виставці було представлено картини, відеопокази, присвячені кримськотатарському народу, проводилися майстер-класи для дітей по кримській кераміці, повідомляє 5-й канал.

Кримськотатарських діячів мистецтва зібрали на одній виставці, щоб підтримати народ у важкий час, кажуть організатори. Учасники виставки кажуть, що чим більше в Україні будуть дізнаватися про культуру киримли, тим більше шансів на повернення півострова.

На виставці також продемонстрували те, що на півострові вже заборонено окупаційною владою. Зокрема, тут показали відеострічки з циклу передач “Золота епоха Кримського ханства”, які демонструвалися на кримськотатарському телеканалі ATR. Після анексії Криму Росією показ цих матеріалів став неможливий з політичних причин, пояснює автор циклу цих передач Гульнара Абдулаєва.

Присутній на виставці кримськотатарський активіст Сінавер Кадиров, який був депортований з півострова російськими службами, зазначив, що такі заходи важливі, оскільки дають можливість “глибше пізнати один одного”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: