У Харкові суд на два місяці арештував вчительку, яка хотіла продати ученицю

Дата: 23 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

Суд у Харкові помістив під варту на два місяці з альтернативою застави у 413 тисяч грн вчительку, яку звинувачують у спробі продати 13-річну ученицю за 10 тисяч доларів.

Як повідомляє ВВС Україна, жінка категорично не визнає свою провину, відмовляється співпрацювати зі слідством та не дає свідчень.

У залі суду вона заявила журналістам, що справа проти неї “повністю сфальсифікована”, і що її хотіли “нейтралізувати та підставити”.

“Я цій дитині допомагала, щоб вона в інтернат цей потрапила, бо вдома ніяких умов немає нормальних для проживання… Всі, звичайно, зробили, щоб мене усунути, засадити. Я не знаю, кому це вигідно”, – сказала вона.

Вчителька просила під час судового засідання, щоб їй призначили домашній арешт, заявивши, що “без ліків, без належного проживання дома я не доживу до суду” .

Нагадаємо, вчительку літератури затримали в понеділок неподалік від люботинського інтернату “Дивосвіт” на Харківщині під час передачі семикласниці “замовникам”.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, правоохоронці “вели” педагога чотири місяці. Вона переконала батьків дівчинки віддати її у інтернат. Правоохоронці стверджують, що вже тоді жінка мала план із продажу дитини.

Нагадаємо, згідно з дослідженням компанії GfK Ukraine понад третина дітей вразливих груп можуть стати жертвами торгівлі людьми.

Так, серед дітей 13-17 років, що належать до вразливих груп, 40% готові погодитись хоча б на одну пропозицію, що може призвести до втягування в торгівлю людьми.

Опитування охопило дітей у складних життєвих обставинах та сиріт; дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу; дітей, переміщених із зони військового конфлікту; дітей з інвалідністю; безпритульних дітей; молодих людей, які перебувають в установах позбавлення волі; та тих, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter