У Харкові студентам вручили повістки під загрозою недопуску до іспитів

Дата: 24 Червня 2015
A+ A- Підписатися

Студентам Харківського індустріально-педагогічного технікуму вручили повістки до районного військомату під загрозою не допустити до іспитів.

Як повідомляє “Cxid.info“, 20-річним випускникам повідомили, що їх запрошують для зняття з обліку. Але натомість направили на медкомісію та, не дочекавшись її результатів, видали повістки на розподіл в частини для проходження строкової служби.

Відповідно до закону, районна призовна комісія може поміняти відстрочку, якщо є якісь обставини. Хлопці іспити здали і терміни закінчення відстрочки їм поміняли”, – заявив заступник військового комісара Харківської області Юрій Калгушкін.

В Харківській правозахисній групі стали на захист студентів.

“Людина є студентом до закінчення вишу, тобто до виключення її зі списків студентів. А щоб виключити студента зі списків, повинен бути відповідний наказ від керівництва вузу. Поки він не відрахований, повістку можуть вручити тільки для прибуття й уточнення даних. Але ніяк не для відправки до військової частини”, – зазначає юрист ХПГ Роман Лихачов.

Родичі студентів підготували колективну скаргу (на даний час її підписали вже 45 осіб) до Міноборони та військової прокуратури. А випускники готуються доводити у суді неправомірність дій співробітників Харківського обласного військкомату.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: