У Харкові напали на феміністичний марш

Дата: 15 Лютого 2016
A+ A- Підписатися

Група невідомих активістів завадила анархо-феміністкам пройтися маршем у Харкові.

Вчора група жінок та чоловіків зібралися біля метро “Університет” на акцію проти патріархальних цінностей, передає видання “Вести”.

14 лютого – одне з тих свят, які насаджують гендерні поведінкові установки, яким люди повинні підкорятися. Від чоловіків чекають ініціативи, мужності, а жінка вважається тендітною, яка потребує протекції. Ми не проти цього, але за те, щоб це не нав’язувалося, і у кожної людини був вибір”, – пояснює ідею акції студентка Аліса Котлєвець. 

На День влюбленных в Харькове напали на феминисток. Фото 1

“Як тільки дівчата проанонсували акцію в соцмережах, на їхню адресу посипалися погрози, – розповідає учасник акції Ян Герасимов. – А патріархат насправді пригнічує не тільки жінок. Є ціла низка проблем. Це і служба в армії, і навіть те, що при розлученні дітей залишають з матерями”. 

Майже одразу на акції з’явилися близько 30 невідомих людей із масками на обличчях. Гаслом “Традиції. Сім’ї. Порядок” група ратувала за патріархальні цінності, радила феміністкам “йти на кухню”, “варити борщ”, закидувала їх сніжками, а потім напала та відібрала плакати у активісток маршу.

Присутня на марші поліція запобігла подальшому насильству та проводила учасниць до метро. 

Фото: Вести

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter