У Харкові на зоозахисній акції з дівчини зірвали значок “I am lesbian”

Дата: 31 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Молоді люди в одязі з написами “Азов” і язичницькою символікою запитували, що за акцію збираються проводити активісти, і вимагали показати плакати.

Як пише активістка Олена Вишня на своїй сторінці в Facebook, на 29 серпня харківськими зоозахисниками було заплановано проведення Маршу за права тварин.

Коли учасники та організатори з плакатами почали збиратися на місці акції, до них підійшли молоді люди і почали питати, на якій підставі відбувається акція і що це за плакати.

Розмову вів, скажімо так, лідер цієї компанії – високий світлий молодик з позначеннями на одязі знаками “Азов”. У всіх інших були знаки розрізнення на одязі язичницької спрямованості – коловороти тощо, які, на моє глибоке переконання, недвозначні“, – розповідає Олена Вишня. 

29 августа зоозащитниками, активными ребятами города Харькова было намечено проведение Марша за права животных. Ранее, …

Posted by Олена Вишня on 29 серпня 2015 р.

На відповідь активістів, що про акцію повідомлено відповідні органи, молоді люди сказали, що їм все одно, кого вони повідомили, і акцію потрібно узгоджувати з ними. Також вони сказали, що нібито представляють “громадську дружину”.

Молоді люди вимагали показати плакати до початку ходи. Один з хлопців побачив на грудях учасниці значок з написом “I am lesbian”, зірвав його і так і не повернув, коментуючи, що цей значок ображає його почуття. На спроби сфотографувати його дії намагався вибити фотоапарат.

Активісти викликали міліцію, але правоохоронці стали вимагати копію повідомлення про проведення маршу. У активістів її не виявилося, а оригінал вони віддали за місцем подачі повідомлення. При цьому міліція відмовлялася брати покази в свідків конфлікту.

Тільки під тиском свідків нас згадали в поясненні і записали наші контактні номери телефонів для можливого подальшого опитування“, – згадує Олена.

У того, хто застосував насильство до дівчини, також не стали брати показання і встановлювати його особу. Підполковник міліції у відповідь на вимоги активістів сказав: “Мені не треба встановлювати його особу, я його знаю“. Пізніше зі слів постраждалої опис його зовнішності записали неправильно (замість світлого волосся – темне).

Олена зателефонувала представникам Громадської самооборони, і лише під їхнім контролем міліція прийняла і заяву, і пояснення. Однак показів у свідків так і не взяла і особу нападника не встановила.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: