У Європі жінки продовжують заявляти про вуличні напади

Дата: 08 Січня 2016
A+ A- Підписатися

Слідом за жінками німецького Кельна, які заявили про напади та сексуальні домагання у новорічну ніч на міському вокзалі, жінки інших міст Європи почали звертатися до поліції з подібними скаргами.

Зокрема, у швейцарському Цюріху близько 25 жінок заявили про вуличні пограбування під час різдвяних свят. Шість з них поскаржились також на сексуальні домагання.

В австрійському Зальцбургу також розслідують декілька подібних випадків. Поліція вважає, що розголос, якого набули напади на жінок в Кельні, підштовхнув мешканок інших міст заявити до поліції про напади.

У Німеччині окрім Кельна напади на мешканок відбулись у Штутгарті, Гамбургу та Франкфурті. Також стало відомо, що в новорічну ніч відбулося групове згвалтування двох дівчат-підлітків у німецькому місті Вайль-на-Рейні. Поліція затримала чотирьох підозрюваних.

Фінська поліція повідомляє про незвично високий рівень сексуальних домагань у Гельсінкі в новорічну ніч. Там зафіксували 3 випадки сексуальних нападів лише на столичному вокзалі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у новорічну ніч на вокзалі в Кельні близько 90 жінок стали жертвами нападів, пограбувань, сексуальних домагань та знущань з боку чоловіків. Вони вказують на те, що нападники були іноземцями. Деякі політичні сили та ЗМІ в країні одразу звинуватили у злочинах біженців, однак наразі поліція не має жодних доказів того, що нападники дійсно були шукачами притулку.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: