У Фінляндії депутата засудили за сексуальні домагання

Дата: 18 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Депутата парламенту Фінляндії від Партії істинних фінів Теуво Хаккарайнена засудили за побиття та сексуальні домагання.

Про це повідомляє видання Yle.

Теуво Хаккарайнен

У грудні минулого року в парламенті Фінляндії відбулася різдвяна вечірка. Під час святкування депутат у стані алкогольного сп’яніння почав чіплятися до своєї колеги Вееру Руохо та насильно поцілував її.

Після цього Хаккарайнен добровільно покинув пост у партії, але його колеги оголосили йому попередження за недостойну поведінку під час корпоративу та порадили триматись подалі від алкоголю. За іронією випадок стався на тому ж тижні, коли парламент обговорював сексуальні домагання у фінському суспільстві.

Теуво Хаккарайнен та Вееру Руохо

У результаті Вееру Руохо подала на кривдника до суду. Прокурор, який розглядав справу, вимагав для Хаккарайнена умовного ув’язнення на термін до 60 діб, але суд вирішив, що депутат має заплатити 45 добових штрафів та компенсацію 1400 євро жінці.

Це не перший скандал, пов’язаний з Хаккарайненом. У 2017 році парламентаря засудили за розпалювання ворожнечі. Повідомлення, яке ображало мусульман, з’явилося у його Facebook після теракту в Ніцці. Теуво Хаккарайнен написав, що “не всі мусульмани – терористи, але всі терористи – мусульмани”, а також зажадав вислати всіх мусульман з Фінляндії. Тоді суд вимагав видалити запис.

Нагадаємо, що нещодавно у Франції депутати підтримали введення штрафів за сексуальні домагання на вулиці. Тепер за свист жінкам на вулиці та за сексуальне переслідування штрафуватимуть на 750 євро. Ухвалення закону депутати пояснили хвилею звинувачень чоловіків та жінок у харасменті.

 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: