У Дніпрі колишній ув’язнений колонії зашив рот на знак протесту

Дата: 17 Вересня 2018
A+ A- Підписатися

У Дніпрі колишній ув’язнений Ігренського виправного центру №133 зашив собі рот на знак протесту проти того, що адміністрація колонії відмовилася виплачувати йому гроші за роботу, яку він там виконував.

Про це повідомляє місцевий сайт “Новини Дніпра”.

Про виправний центр в Ігрені давно говорять місцеві медіа. У серпні ув’язнені скаржилися на порушення правил безпеки на хімічному виробництві. Зокрема, вони розповідали, що змушені переробляти каністри із залишками токсичних отрутохімікатів.

“Розрізають циркулярною пилкою каністри з залишками рідких отрутохімікатів, які розбризкуються на всі боки, а отримані шматки подрібнюють у чані й одночасно миють від отрути. Цю ж воду зливають прямо на підлогу цеху. Через шкідливі випари працівники цеху скаржаться на нудоту, головний біль, кашель, запаморочення і втрату ваги”, – повідомляли журналісти.

Колишній ув’язнений центру Євген Данченко, який зашив собі рот, нібито працював п’ять місяців на Дніпровському заводі будівельних матеріалів на навантаженні цегли і газобетону. За його словами, норми на виробництві сягають 10–12 тонн на добу на людину.

14 вересня чоловік звільнився з ув’язнення, проте адміністрація установи, за його словами, замість 5 тисяч виплатила йому лише 500 гривень.

Відео, де Данченко зашиває собі рот, виклав на своєму каналі користувач Руслан Дорофеєв, який, судячи з усього, має тісні зв’язки з людьми в центрі, адже періодично викладав записи з повсякденним життям ув’язнених.

На деяких з них зафільмовані умови тримання, праці та їжа, якою годували засуджених.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: