У Чернігівському СІЗО через недбальство персоналу вбили в’язня – прокуратура

Дата: 28 Серпня 2017
A+ A- Підписатися

У Державній установі “Чернігівський слідчий ізолятор” через незабезпечення належного нагляду та контролю за поведінкою ув’язнених виникла бійка між в’язнями, внаслідок якої один з в’язнів помер.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Прокуратура зареєструвала кримінальні провадження за фактами умисного вбивства в’язня та службового недбальства правоохоронців.

“Перевіркою з’ясовано, що внаслідок незабезпечення належного нагляду та контролю за поведінкою ув’язнених в одній з дільниць установи стало можливим виникнення конфліктної ситуації між в’язнями та бійки”, — йдеться у повідомленні.

Наразі обставини смерті в’язня досліджуються у кримінальному провадженні. Досудове розслідування здійснюється слідчим підрозділом Національної поліції з попередньою кваліфікацією злочину, передбаченою ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).     

Водночас для повної оцінки повноти виконання службових обов’язків персоналом СІЗО прокурор ініціював справу за ч. 2  ст. 367 КК України (службова недбалість). Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

Хід слідства у вказаних кримінальних провадженнях контролюються керівництвом регіональної прокуратури. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: