У Британії з вікон в’язниць знімуть ґрати

Дата: 18 Січня 2019
A+ A- Підписатися

У Британії міністерство юстиції планує до 2022 року перебудувати в’язниці та прибрати з вікон пенітенціарних закладів ґрати.

Про це повідомляє видання “Закон і Бізнес”.

За даними міністерства, останні установи старого зразка у королівстві побудували у 2016-2107 роках, а пропоновані чиновниками зміни відповідають експертним оцінкам. На думку вчених з університету міста Бата, відсутність ґрат зробить перебування у в’язницях менш травматичним і допоможе ув’язненим більш свідомо підходити до відбування покарання.

При цьому думки самих британців щодо ініціативи чиновників розділились: згідно з опитуванням сайту YouGov, 38% британців вважають це хорошим рішення, а 31% називає його невдалим.

Нагадаємо, у вересні минулого року Міністерство юстиції України розробило нові правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, які дозволяють ув’язненим носити бороди, курити в карцерах та спілкуватися безпосередньо з адміністрацією. Також нещодавно уряд затвердив нові норми харчування осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та інших місцях неволі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: