У звільненій Снігурівці правоохоронці виявили ще одну катівню росіян

Дата: 12 Листопада 2022
A+ A- Підписатися
У деокупованій Снігурівці Миколаївської області українські правоохоронці виявили катівню російських військових, яку вони облаштували у будівлі відділку поліції.
 
Про це повідомили в обласному управлінні Національної поліції.
 
Катівня у Снігурівці. Джерело: телеграм-канал @yigal_levin

“Будівля відділу поліції, на жаль, зруйнована вщент. За наявною інформацією, окупанти там займалися беззаконням і жахливими катуваннями. Попереду багато роботи – як по встановленню Закону та притягнення кожного винного до відповідальності, так і до відбудови зруйнованих будівель”, – зазначили правоохоронці.

В обласному управлінні Нацполіції зауважили, що роботу поліцейських у Снігурівському районі відновлять найближчими днями.

До міста Снігурівка Миколаївської області українські військовослужбовці зайшли 10 листопада. Сказали, що населений пункт уже звільнений від російсько-окупаційних військ.

Нагадаємо, що на території звільнених районів Сумської, Чернігівської, Київської, Харківської, Донецької та Херсонської та Миколаївської областей виявили 35 місць, в яких росіяни незаконно утримували й катували громадян України.


Центр прав людини ZMINA разом з українськими та міжнародними партнерами документує випадки тортур, скоєних в ході російської збройної агресії проти України.

Якщо ви стали потерпілим або свідком тортур, залиште інформацію про себе у формі за або ж напишіть на електронну адресу oh@humanrights.org.ua. Наш представник зв’яжеться з вами. 

 Отримана інформація буде використана для звернень у національні та міжнародні слідчі органи, зокрема, в Комітет ООН проти тортур, Незалежну міжнародну комісію ООН з розслідувань подій в Україні, Міжнародний кримінальний суд, Європейський суд з прав людини тощо для розслідування скоєних воєнних злочинів в Україні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter