У жіночому душі гуртожитку КПІ виявили приховану камеру

Дата: 06 Листопада 2021
A+ A- Підписатися

28 жовтня в жіночій душовій гуртожитку №7 Київського політехнічного інституту одна зі студенток знайшла приховану камеру, яка реагує на рухи, та портативну зарядку, від якої пристрій заряджався. На записах з камери вдалося знайти короткий відеозапис, де видно обличчя студента другого курсу, який теж мешкає у цьому гуртожитку.

Про це повідомляє “Дзеркало тижня”.

Фото: Depositphotos/Автор iofoto

“Наскільки мені відомо, він навіть писав пояснювальну записку і зізнався. Є коментар члена департаменту безпеки КПІ, який теж стверджував, що хлопець зізнався. Однак точно це підтвердиться або не підтвердиться тільки сьогодні”, – зазначив заступник Голови Студради КПІ Ростислав Коваль

Наступного дня дівчина звернулася до завідувачки гуртожитку. А також написала заяву у поліцію.

Від початку комендантка гуртожитку допомагала дівчатам, вони разом викликали поліцію і жінка обіцяла, що “не дасть спуску”, розповідає Коваль.

Однак згодом з’явилася інформація, що комендантка гуртожитку Лариса Гуровська відмовляє дівчат, які могли бути зафільмовані оголеними, писати колективну заяву на злочинця.

3 листопада про знецінення коменданткою проблеми написала Студрада КПІ, а 4 листопада депутатка від “Голосу” Інна Совсун повідомила про відвертий шантаж і пообіцяла написати депутатське звернення, щоб добитися розслідування – щодо порушення недоторканності приватного життя та дій комендантки.

Завідувачка гуртожитку спочатку обіцяла тримати справу на контролі, а тепер закликає дівчат, які хочуть написати колективну заяву, “вгомонитися”. Комендантка стверджує, що всі мають переглянути свої вчинки. На її думку, вимагати покарання для порушника – це булінг, звинувачує студенток, що вони більше цікавляться матеріальною компенсацією, ніж покаранням, шантажує, що притягатиме до відповідальності за куріння”, – пише Совсун у фейсбуці. 

У коментарі “Дзеркалу тижня” комендантка гуртожитку стверджує, що не перешкоджає слідству і навіть сама викликала поліцію.

Це я розкрила цей злочин. До мене у п’ятницю прийшла студентка, яка знайшла цю камеру в душовій у четвер. Вона сама її зняла, віднесла до себе в кімнату, а потім принесла мені. Я викликала департамент і поліцію, написали заяву. Ми тут розбиралися з цією справою до пів на другу ночі, була вся адміністрація”, – зазначила Гуровська. 

Комендантка стверджує, що нічого не казала про булінг, матеріальну компенсацію та не шантажувала курінням.

Водночас вона висловила занепокоєння щодо імовірності, що студенти влаштують обвинуваченому “самосуд”, якщо справа набуде широкого розголосу. За її словами, хлопець у п’ятницю поїхав додому і поки його не бачили в гуртожитку. 

Правоохоронці Солом’янського райвідділу поліції розповіли, що камеру і записи вилучили, тепер збирають докази та опитують свідків. Вони відкрили справу за статтею 182 (ч.2) Кримінального кодексу – Порушення недоторканності приватного життя.

Студентське самоврядування ініціювало розгляд справи комісією з правопорушень. Після цього студента зможуть виселити з гуртожитку.

Адміністрація КПІ поки що не коментувала інцидент.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: