Школа онлайн: як відеоуроки можуть переглянути діти з окупованих Криму та Донбасу

Дата: 02 Квітня 2020
A+ A- Підписатися

Школярі з тимчасово окупованих територій Донбасу та Автономної Республіки Крим зможуть переглянути відеоуроки, створені в межах проєкту “Всеукраїнської школи онлайн”, на телеканалі “Дом”.

Про це повідомляє сторінка президента України. 

Мешканці окупованого півострова, які мають доступ до телебачення через супутникове обладнання, також матимуть змогу дивитися відеоуроки в ефірі “UA: Першого” та інших каналів – партнерів проєкту, які входять до їхнього супутникового пакета.

Крім того, діти з тимчасово окупованих територій зможуть переглядати записи уроків на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки у фейсбуці та ютубі.

Проєкт “Всеукраїнська школа онлайн” має на меті забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го до 11-го класу на час карантину.

У межах проєкту 40 педагогів з Києва запишуть відеоуроки з таких предметів: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія.

Відеоуроки можна буде подивитися на українських телевізійних каналах, а також на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у фейсбуку та ютубі.

Стартує освітній проєкт 6 квітня. Трансляції уроків відбуватимуться з понеділка до п’ятниці.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: