У Маріуполі для школярів проведуть урок, де “навчатимуть любити РФ”, – радник мера

Дата: 29 Серпня 2022
A+ A- Підписатися

У школах тимчасово окупованого українського Маріуполя 12 вересня відбудеться окремий “урок” “Розмова про важливе”. Школярів навчатимуть, “як треба любити Вітчизну”.

Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Фото: Петро Андрющенко

За його словами, дітям хочуть нав’язати пропаганду, якою Росія “годувала” своїх громадян і намагалася нав’язати світу від початку повномасштабного вторгнення в Україну. Зокрема, маріупольським школярам планують у звичній для РФ манері “пояснити”, чому їхнє місто вирішили “визволити”.

“Урок, де будуть навчати, “як треба любити Вітчизну”, “чому російські бомби, що знищили життя маріупольських дітей, – це добро”, а також “чому розтрощене місто та тисячі загиблих, у тому числі дітей, – це визволення”, – наголошує Андрющенко.

Водночас для учнів 511 класів проведуть окремий “урок”, присвячений війні, метою якого є “пробудження інтересу до вивчення вітчизняної історії та культури, виховання громадянськості та патріотизму, формування та конкретизація поняття “Батьківщина”, усвідомлення власного ставлення до неї; формування уявлення про культурну та історичну єдність російського народу та важливість його збереження”.

Ще однією задекларованою метою псевдопросвітницького уроку є “формування громадянської ідентичності та гордості за свою країну”.

“І все б нічого, але є логічне питання: до чого тут український Маріуполь?” – наголошує радник мера.

Першим батькам, що потрапили на “перекличку”, вже повідомили про персональну відповідальність за участь дітей у “Розмовах про важливе”. 

Нагадаємо, що в тимчасово окупованому селищі Мелекіне поблизу Маріуполя російські окупанти влаштували дитячий табір, де вчать стріляти, а також прищеплюють ненависть до України. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: