У Київській області відновили понад 180 закладів освіти, які зруйнували росіяни

Дата: 20 Серпня 2023
A+ A- Підписатися

На Київщині вже відновили 187 закладів освіти, які були зруйновані окупантами.

Про це повідомили в Київській обласній державній адміністрації.

Фото: Unian

Загалом, унаслідок активних бойових дій було пошкоджено та зруйновано 232 заклади освіти. Їх відбудова почалася відразу після звільнення територій, на яких вони розташовані”, – написала заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко.

За її словами, у зоні бойових дій або на тимчасово захопленій території перебували 136 шкіл та 175 дитячих садків. До повномасштабного вторгнення армії РФ в них навчалися понад 52 тисячі учнів та майже 15 тисяч вихованців дитсадків.

Рішень щодо закриття чи ліквідації закладів освіти, які функціонують на звільнених від росіян територіях, не приймали. Мережу закладів освіти було збережено. Ми їх відновлюватимемо, оскільки вони всі потрібні для наших дітей“, – зауважила Осипенко.

Заклади освіти Київської області були пошкоджені ще в 10 громадах, крім захоплених територій. Вони зазнали руйнувань внаслідок ракетних ударів.

Нагадаємо, станом на кінець липня армія РФ зруйнувала в Україні 180 шкіл. Понад 1,3 тисячі закладів освіти внаслідок російської агресії зазнали руйнувань і пошкоджень.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter