У Криму окупанти збільшили кількість вогневих точок на курортних територіях

Дата: 05 Травня 2024
A+ A- Підписатися

У Криму окупанти збільшили кількість вогневих точок на курортних територіях.

Про це йдеться в матеріалі “Крим.Реалії” “Доба в дорозі та війна на пляжах: що чекає туристів у Криму у 2024 році”.

Джерело: “Крим.Реалії”

На окупованому півострові 1 травня 2024 року стартував курортний сезон, але окремі курортні регіони не будуть доступні туристам, як і в попередні роки.

Так, раніше популярні курорти Штормового, Попівки, Молочного, Міжводного та інших селищ західного узбережжя після початку повномасштабного вторгнення є місцем дислокації російських військових. Вони облаштовують вогневі точки, окопи та оборонні споруди прямо на береговій лінії. Відповідно, переміщення цивільних цими регіонами обмежують, закриваючи людям доступ до моря.

Тому у селищах західного узбережжя не приймають відпочиваючих, не працюють готелі, магазини та інший курортний бізнес, йдеться у матеріалі.

Водночас цього року курортні території, на яких російські військові облаштовують вогневі позиції, розширюються. Зокрема, нові вогневі точки помітили у прибережній зоні Сімеїзу, біля селища Берегове на південному березі півострова, а також на набережній Євпаторії.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що в окупованому Криму знизилася кількість земельних ділянок у власності так званих іноземних громадян. У квітні 2023 року їх було 5 803, а в січні 2024-го стало вже 5 077.

Вже у вересні 2023 року окупаційна влада на півострові заявила, що продала перші “націоналізовані об’єкти”, які належать громадянам України. Тоді відбулися вісім аукціонів, на яких продали активи на 815 мільйонів рублів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter