У Канаді російський дипломат щодня проколював синьо-жовті кульки біля посольства РФ: раніше він працював у ФСБ

Дата: 12 Серпня 2026
A+ A- Підписатися

У столиці Канади Оттаві російський дипломат щодня проколював синьо-жовті повітряні кульки біля посольства РФ. Журналісти з’ясували, що чоловік раніше працював у прикордонній службі ФСБ.

Про це повідомив журналіст-розслідувач Христо Грозєв.

Скриншот відео

Нещодавно в соцмережах поширили відео, на якому чоловік біля російського посольства в Оттаві щодня проколює повітряні кульки в кольорах українського прапора. На відео видно, як працівник диппредставництва виходить на вулицю та знищує кульки.

“Він не любить гарних повітряних кульок. Щодня ми їх вішаємо. Щодня він їх лопає”, – підписали ролик.

Журналіст звернув увагу на цей запис і встановили особу чоловіка. За даними Грозєва, це 34-річний Іван Даниленков. Раніше він працював у прикордонній службі ФСБ, а тепер працює в російському дипломатичному представництві в Канаді.

Згодом у мережі опублікували ще одне відео з Оттави. На ньому українські активісти проводять акцію біля російського посольства.

Конгрес українців Канади закликав уряд країни закрити російське посольство, або щонайменше – вислати з Канади співробітників ФСБ, які, за її словами, працюють у країні під виглядом дипломатів.

Нагадаємо, що посолка Канади в Україні Наталка Цмоць зробила на руці татуювання із символом жіночого руху спротиву на окупованих територіях “Зла Мавка”.

Поділитися:
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter або ⌘+Enter.