У Чорногорії парламент засудив військову агресію РФ проти України

Дата: 30 Липня 2022
A+ A- Підписатися
Депутати парламенту Чорногорії засудили збройну агресію РФ проти України та підтримала територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. За відповідну резолюцію проголосували 77 депутатів.
 
Про це повідомило Міністерство закордонних справ України.
 
Фото з відкритих джерел

Ще один потужний жест високоцінної підтримки з боку Чорногорії – Резолюція Скупщини засудила збройну агресію Росії проти України та рішуче підтримала територіальну цілісність і суверенітет України”, наголосило зовнішньополітичне відомство.

За інформацією “Балканського оглядача”, за відповідну резолюцію ввечері 30 липня проголосувало 77 депутатів парламенту Чорногорії: за 55, проти 18, троє утрималися.

Документ подала до парламенту Соціал-демократична партія (SDP) спільно з Демократичною партією соціалістів (DPS) і Боснійською партією (BS). У ньому парламент Чорногорії рішуче засуджує відкритий акт агресії та військового втручання, здійснений збройними силами РФ проти України як незалежної та міжнародно визнаної держави, закликає владу РФ терміново припинити військові дії та припинити акт агресії, який прямо підриває суверенітет і територіальну цілісність України, руйнує військові та цивільні об’єкти та ставить під загрозу життя мільйонів людей, переважно цивільних.

Нагадаємо, Верховна Рада визнала дії, вчинені Росією проти України, геноцидом українського народу. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter