У 24 школах Запоріжжя відновлять навчання у змішаному форматі – Федоров
У перших 24 школах Запоріжжя може відновитися навчання в змішаному форматі за умови дотримання всіх правил безпеки. Це рішення також має затвердити Рада оборони.
Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2024/03/u-shkolakh-kharkova-mozhut-vidnovyty-oflajn-navchannia-za-iakoi-umovy-tse-mozhlyvo-e1711534671583.jpg)
Він розповів, що встановити змішаний формат навчання вимагали батьки школярів, і після консультацій з педагогами та правоохоронними органами виконком Запорізької міської ради все ж ухвалив таке рішення.
“Наступний крок – затвердження цього рішення на Раді оборони, засідання якої відбудеться найближчими днями”, – зазначив Федоров.
Він зазначив, що перехід на змішаний формат відбувається виключно за бажанням батьків.
“Розпочнуть роботу в такому форматі тільки ті заклади, які мають обладнані укриття. З педагогами та школярами будуть проведені навчання щодо поведінки під час екстрених ситуацій. Безпека школярів – пріоритет для влади, якісна шкільна освіта важлива для майбутнього всієї України”, – резюмував очільник ОВА.
Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки планує, що всі освітні заклади, які розташовані в регіонах західніше Києва, мають до вересня перейти на офлайн-навчання.
МОН вважає, що наразі впровадити такі зміни неможливо в прифронтових областях – у Харківській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, оскільки там складна безпекова ситуація через російські обстріли.