Син голови Печерського райсуду з 2022 року користується квартирою в Австрії

Дата: 07 Лютого 2024
A+ A- Підписатися

Національна агенція з питань запобігання корупції опублікувала щорічну декларацію за 2022 рік голови сумнозвісного Печерського районного суду Києва Руслана Козлова. Згідно з документом, його син Герман Козлов під час повномасштабної війни отримав “безоплатне право проживання” у квартирі в Австрії. 

Про це свідчить декларація, опублікована на сайті НАЗК. 

Будівля Печерського районного суду міста Києва. Фото: вікіпедія

Інформація про це міститься в розділі “Об’єкти нерухомості”. Датою набуття права на неї вказано 01.03.2022. Зрозуміти з документа, чи мешкав син судді до цього моменту в Австрії, не виходить. 

З декларації також не зрозуміло, яку площу має квартира, втім відомо, що вона перебуває у власності іноземного громадянина Георга Брандауера

Скриншот декларації

Герман Козлов і його батько Руслан, як з’ясовували журналісти, ще 2012 року приватизували державну квартиру на 115 квадратних метрів у новобудові на Дніпровській набережній, 19-А, у Києві. Герман на той час був неповнолітнім. 

Згідно зі звітом судді Козлова за 2022 рік, сам він досі орендує квартиру в понад 80 квадратних метрів, бо власної нерухомості не має. 

Нагадаємо, що доступ до Реєстру декларацій без частини звітів НАЗК відкрило торік у грудні. 

За 2021 та 2022 рік декларації подали близько 700 тисяч службовців, натомість без примусу звіти про доходи заповнюють менш як 10% нардепів. Повний список тих, хто добровільно звітував про свої статки минулого року, можете переглянути за посиланням

Фотографія обкладинки: вікіпедія 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter