Суспільне презентувало проєкт “Свої” про різних українців до Міжнародного дня толерантності

Дата: 16 Листопада 2021
A+ A- Підписатися
На регіональних телеканалах Суспільного, на телеканалах “UA: Перший” та “UA: Культура” покажуть соціальний проєкт “Свої” – п’ять відвертих історій українців та українок різного національного походження, релігійних поглядів, сексуальної орієнтації та кольору шкіри. Прем’єру приурочили до Міжнародного дня толерантності, який відзначають сьогодні, 16 листопада. 
 
Про це повідомляє пресслужба національного мовника. 
 
Скриншот з відео Суспільного

Давно хотілося розповісти про подібні історії, коротко і разом з тим максимально зрозуміло виклавши суть проблем. Не варто приховувати й оминати проблеми тих, хто чимось вирізняється з-поміж інших у суспільстві, бо сучасний світ, на жаль, демонструє, що інтолерантність часто домінує над толерантністю. Я щиро вдячна героям і героїням проєкту “Свої”, які пройшли через нелегкий досвід несприйняття, байдужості та хейту, але не зневірилися в людях, знайшли можливість і методи боротьби зі стереотипами та вчать цьому інших“, – зазначила керівниця Координаційного центру мовлення нацменшин Суспільного Анастасія Гудима.

Перша героїня проєкту – українка Світлана Трифонова, яка в 14 років через важку хворобу втратила можливість ходити. Інший герой – Джас Богословський, українець арабського походження, гей. Історія третього героя Днедонне Нгелека розповідає про вияви расизму щодо українця з іншим кольором шкіри. Четвертий сюжет – про 23-річну дівчину, яка сповідує іслам і носить хіджаб, Патімат Абдуллаєву. Завершальна історія – розповідь 27-річного Петра Русаненка, рома та гея, який знайшов у мистецтві відповідь на питання про те, як не почуватися чужим у суспільстві.
 
Усі сюжети проєкту “Свої” вже можна переглянути на ютуб-каналі “Суспільне Країна”. Команда також адаптувала проєкт для ротації на радіо, тож “Свої” можна почути 16 листопада на Радіо Культура о 9:10, на Українському радіо о 6:20, 9:50, 14:50, 16:50 та 19:50.  
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: