Суди в Криму відмовилися скасувати штрафи п’ятьом пікетувальникам

Дата: 14 Лютого 2018
A+ A- Підписатися

Підконтрольні Росії суди Криму відхилили апеляційні скарги на штрафи п’ятьом пікетувальникам, які вийшли з одиночними акціями 14 жовтня 2017 року.

Як повідомляє громадське об’єднання “Кримська солідарність” у Facebook, під час засідань 13 лютого суди залишили в силі рішення про штрафи, зокрема, Мусліму Зеврієву, Енверу Халілову, Айдеру Сулейманову та Зеккію Куламетову.

Ще одному кримському татарину Діляверу Аблаєву суд у Джанкої зменшив розмір штрафу з 15 тисяч до 10 тисяч рублів (з 6932 до 4621 гривень).

Запланований на 13 лютого розгляд восьми апеляційних скарг перенесли на 14 лютого. Окрім них, суди в Криму розглядатимуть ще п’ять апеляцій на штрафи за одиночні пікети 14 жовтня.

Нагадаємо, 14 жовтня 2017 року в Криму пройшла низка одиночних пікетів. Тоді в різних регіонах півострову близько сотні людей вийшли на вулиці у відповідь на репресії силовиків щодо кримських татар і мусульман.

Російська влада обвинуватила активістів у порушенні встановленого порядку пікетування. В якості головного доказу сторона обвинувачення розглядає висновок експертного центру МВС у Криму, згідно з яким проведені 14 жовтня одиночні пікети були зв’язані “єдністю мети, задуму і загальною організацією”.

Переважну кількість судових справ щодо одиночних пікетів в Криму розглянули 18 грудня 2017 року. В той день пройшли понад півсотні судових засідань. Загальна сума штрафів, призначених звинуваченим, сягнула понад 200 тисяч гривень.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: