Суд залишив без розгляду позов екс-нардепа проти журналістів

Дата: 17 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Екс-нардеп Володимир Олійник, якого оголошено у розшук за фальсифікацію голосування за “диктаторські закони”, не з’являвся на судові засідання.

Як повідомляє прес-служба Незалежної медіа-профспілки, 16 березня Печерський районний суд Києва залишив без розгляду позов одіозного екс-нардепа Володимира Олійника до голови ревізійної комісії НМПУ та редактора газета “Правдошукач” Юрія Шеляженка та фрілансера Альони Палій.

Олійник позивався до суду з приводу статті “Диктакторські закони як джерело соціальних потрясінь в Україні”, опублікованої в газеті у серпні 2014 року.

Сам екс-нардеп не з’явився на жодне із судових засідань. На останні засідання не приходила і його адвокат без пояснення причин. Тому медіа-юрист та заступник голови Незалежної медіа-профспілки України Олександр Тарасов вказав на підстави для закриття провадження у справі.

Екс-нардеп, оголошений в розшук Генеральною прокуратурою України за фальсифікацію голосування за закони про диктатуру Януковича 16 січня 2014 року, вимагав від журналістів спростування окремих уривків статті Юрія Шеляженка та компенсації моральних збитків на суму 100 тисяч гривень.

Добре, що Володимиру Олійнику вже не до того, щоб засуджувати журналістів, бо він сам переховується від українського правосуддя за всім відомі ганебні вчинки. Сподіваюся, що Генеральна Прокуратура України таки доведе цю справу до кінця“, – прокоментував Юрій Шеляженко.

Як відомо, Незалежна медіа-профспілка висловила обурення цинізмом Олійника і вимагає від Генеральної прокуратури розслідувати справу про фальсифікацію голосування за “диктаторські закони”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter