У Росії заблокують групу підтримки ЛГБТ-підлітків

Дата: 07 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Групу “Діти-404”, створену для підтримки ЛГБТ-підлітків, суд вирішив заблокувати.

Як пише російське видання “Медуза“, Жовтневий районний суд Санкт-Петербурга виніс рішення про блокування групи “Діти-404” в соцмережі “ВКонтакте”. Про це повідомила адміністратор спільноти Олена Климова.

З вимогою заблокувати групу звернулася прокуратура Санкт-Петербурга. Рішення було винесено ще 25 березня, проте досі не було оприлюднено.

Група “Діти-404” була створена навесні 2013 року для підтримки ЛГБТ-підлітків. 

У жовтні 2013 року зі скаргою на групу, створену навесні 2013 року для підтримки ЛГБТ-підлітків, виступив депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов, один з головних ініціаторів закону про заборону пропаганди гомосексуальності. У лютому 2014 року суд відхилив претензії до проекту. 

У листопаді Роскомнагляд виявив в групі ознаки пропаганди гомосексуальності. У січні суд визнав Олену Климову винною в пропаганді нетрадиційних відносин і оштрафував її на 50 тисяч рублів, проте пізніше рішення було скасовано і справу було спрямовано на новий розгляд. Як повідомляла Олена Климова, Дзержинський районний суд Нижнього Тагілу взяв до уваги численні порушення процесуальних вимог до розгляду справи, встановлених Кодексом про адміністративні правопорушення РФ. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: