Суд в Криму заарештував Чубарова заочно

Дата: 28 Жовтня 2015
A+ A- Підписатися

Голова Меджлісу називає ці дії правовим свавіллям Росії і збирається позиватися до Європейського суду.

Як повідомив голова Междлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці в Facebook, постановою Київського районного суду Сімферополя від 6 жовтня йому, як “обвинуваченому у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 280.1 КК РФ, було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком до 2-х місяців, обчислення якого визначено судом з моменту його екстрадиції на територію Російської Федерації або фактичного затримання на території Російської Федерації“. 

Очередное послание оккупационных уродов….Постановлением Киевского районного суда г. Симферополя от 06 октября 2015 мне…

Posted by Рефат Чубаров on 28 жовтня 2015 р.

Стаття передбачає відповідальність за заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, в частині 2 цієї статті йдеться про ті ж дії, скоєні з використанням ЗМІ та інтернету.

Таким чином, Російська Федерація, яка окупувала Крим, кваліфікує мої дії як громадянина України, що намагається всіма законними способами і діями сприяти деокупації Криму, як злочинні“, – відзначає Чубаров.

Він зазначає, що правоохоронні органи України повинні негайно відкрити кримінальні провадження стосовно слідчого УФСБ Росії, суддів, прокурорів, які вчинили злочин проти нього як громадянина України. Чубарову не було повідомлено про дату проведення засідання і висунуті звинувачення, ніхто не питав його про згоду або відвід кандидатури адвоката, якому було доручено діяти в його інтересах.

Документи по цій справі свідчать, за словами Чубарова, про правове свавілля, скоюване Росією щодо громадян України на території тимчасово окупованого Криму, тому він планує подати їх до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, Чубаров протягом року вже отримав від окупаційної влади Криму два попередження про екстремістську діяльність, повідомлення про заборону в’їзду на “територію Російської Федерації” терміном на 5 років, офіційне повідомлення “прокурора” Наталі Поклонської через ЗМІ про порушення щодо нього кримінальної справи за “заклики і дії, що несуть загрозу територіальній цілісності Росії” з подальшим оголошенням у міжнародний розшук, а також виклик до “суду” в якості “свідка”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: