Суд став на бік чоловіка, якому не видавали довідку переселенця

Дата: 18 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Житомирський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради, яке відмовило переселенцю з Донецька у взятті на облік як внутрішньо переміщеної особи.

Як повідомляє “Громадський простір“, таким чином було підтверджено рішення Рівненського міського суду, ухвалене у березні.

Переселенцю Сергію Невірцю в управлінні соцзахисту в Рівному відмовлялися видавати довідку про взяття його на облік як внутрішньо переміщеної особи через те, що на час виїзду на контрольовану Україною територію він не мав офіційної реєстрації.

Чоловік звернувся до юристів “Комітету виборців України” у Рівному, що допомогли скласти адміністративний позов, і Рівненський міський суд своєю постановою зобов’язав видати довідку. Управління соцзахисту подало апеляцію, але її було відхилено Житомирським апеляційним адміністративним судом.

Прийняте апеляційним судом рішення є цілком логічним і показує, що вітчизняні суди правильно розуміють і застосовують практику Європейського Суду з прав людини, – зазначив керівник правових програм Рівненського КВУ, адвокат Микола Глотов. – Тож постанова Рівненського міського суду від 27.03.2015 року в зв’язку з ухвалою апеляційного суду набрала законної сили, і тепер орган соцзахисту зобов’язаний нарешті видати Сергію Невірцю довідку про взяття його на облік як внутрішньо переміщеної особи та виплачувати кошти, які передбачені на державну підтримку його як переселенця“.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter