Суд не поновив на посаді екс-голову сільради Есхара, де в червні вбили активіста

Дата: 19 Вересня 2018
A+ A- Підписатися

Харківський окружний адміністративний суд задовольнив клопотання колишнього голови селищної ради Есхара Анатолія Легкошерста і залишив його позов без розгляду. Раніше екс-голова селища, де в червні вбили активіста Миколу Бичка, намагався через суд поновитися на посаді. Екс-чиновник також хотів отримати середній заробіток за час свого “вимушеного прогулу”.

Як повідомляє кореспондентка Центру інформації про права людини, сьогодні, 19 вересня, мало відбутися засідання щодо позову Анатолія Легкошерста.

Утім, цього ж дня він надіслав до суду клопотання залишити позов без розгляду. І суд його задовольнив.

“Я думаю, хтось пояснив Легкошерсту, що, відповідно до чинного законодавства, він не зможе поновитися на посаді”, — прокоментував представник Есхарівської селищної ради, адвокат Олексій Зеленцов.

Нагадаємо, Анатолій Легкошерст звільнився за власним бажанням через вимоги мешканців громади, обурених убивством 23-річного активіста з Есхара Миколи Бичка. Останній розслідував корупцію в селі, зокрема щодо забруднення річок Уди і Сіверського Донця. Туди майже два роки місцеве комунальне підприємство зливало промислові відходи із сусіднього селища. Відповідний договір підприємство уклало з приватною компанією, одним із співзасновників якої є брат екс-голови.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter