Справа “Хізб ут-Тахрір”: “поліція” в Криму не пропускає людей до “суду”

Дата: 18 Травня 2021
A+ A- Підписатися

У тимчасово окупованому Криму “поліцейські” припинили пускати слухачів до незаконного “Кримського гарнізонного військового суду”. Вони обґрунтовують обмеження перешкоджанням тероризму, адже на території “суду” розташований дитячий навчальний заклад, хоча насправді там розміщений Кримський інженерно-педагогічний інститут.

Про це повідомляє громадська ініціатива “Кримська солідарність”

Як відомо, у Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону сьогодні очікується слухання в справі четвертої бахчисарайської групи “Хізб ут-Тахрір”. Адвокати захищатимуть підсудних через відеоконференцзв’язок з “Кримського гарнізонного військового суду”.

Наразі біля “суду”, як повідомляють активісти, зібралося близько 270 осіб. Люди обурювалися, що до “суду” окупаційні силовики не пропускали всіх людей татарської зовнішності. Жінка зазначає, що годину тому її донька без проблем пройшла всередину, але їй самій чомусь не дають зайти.

Повідомляється, що на судовий процес не допустили сестру політв’язня Аліма Суф’янова, її також не пустили до будівлі суду. Один з “поліцейських” після дзвінка повідомив відвідувачам, що судове засідання проходить у закритому режимі й допущено тільки перекладача.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter