Спікер Верховної Ради пообіцяв покарати вбивць активістів Майдану

Дата: 13 Липня 2015
A+ A- Підписатися

Під Верховною Радою активісти вимагали розслідувати злочини Майдану. Учасники акції тримали гасла: “Непокаране зло зростає!”, “За 1,5 року – жодного злочинця за ґратами!”, “Виконуйте коаліційну угоду!”.

Громадські активісти, правозахисники, адвокати та члени родин Небесної Сотні вимагали від Погоджувальної Ради включити до порядку денного проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування злочинів скоєних під час Євромайдану.

Близько 50 активістів поставили під комітетами Верховної Ради великий монітор, на якому показували документальні кадри з Євромайдану, щоб нагадати народним депутатам, що злочини режиму Януковича не мають терміну давності.

Як результат, під час засідання Погоджувальної Ради, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман доручив своєму першому заступнику Андрію Парубію включити проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії №2058а до порядку денного вівторка 14 липня.

Нагадаємо, що на минулому тижні громадські активісти звернулись з офіційною заявою до спікера, народних депутатів України та керівників фракцій коаліції щодо створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування злочинів скоєних під час Євромайдану. Вона дозволить депутатам та громадськості ефективніше контролювати та водночас допомагати правоохоронним органам у розслідуванні злочинів.

За 7 місяців роботи нового скликання Верховної Ради це вже третя спроба створення Тимчасової слідчої комісії з питань Євромайдану. Попередні випадки всіляко блокувались на рівні керівництва Верховної Ради та Регламентного комітету.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: