Соцмережа “ВКонтакте” блокуватиме сторінки з суїцидальним контентом

Дата: 10 Березня 2017
A+ A- Підписатися

Соціальна мережа “ВКонтакте”, штаб квартира якої базується у Санкт-Петербурзі в Росії,  здійснить технічні заходи з блокування сторінок із суїцидальним контентом в пріоритетному порядку.

Про це повідомила дитячий омбудсмен Росії Анна Кузнєцова, повідомляють РИА Новости.

“Ми провели зустріч з керівниками найпоширенішою мережі в Росії “ВКонтакте”, було ухвалене рішення про технічні заходи із блокування сторінок із суїцидальним контентом в пріоритетному порядку”, – сказала вона.

Нагадаємо, правоохоронці в Україні останнім часом неодноразово звертались до батьків з проханням уберегти своїх дітей від гри “Синій кит”. Популярність серед підлітків цієї гри називають загрозливою, а саму гру смертельною.

“У гри багато назв: “Тихий дім”, “Море китів”, “Розбуди мене о 4:20″, але результат завжди однаковий – самогубство дитини. За правилами, дитина повинна виконувати різноманітні квести, що пов’язані із заподіянням собі шкоди”, – ідеться у заяві Черкаської прокуратури.

Окрім цього, діти почали долучатися до небезпечної гри під назвою “Зникни на 24 години”. Суть цієї гри в тому, що дитина повинна піти з дому та не давати про себе знати добу.

Правоохоронці просять батьків підвищити увагу до психологічного стану підлітків та не допустити їхньої участі у іграх. Батьків також просять перевіряти, чи є на тілі дитини порізи та малюнки, не дозволяти дітям постійно сидіти у соцмережах, натомість організовувати їм дозвілля.

Українська поліція станом на початок березня заблокувала понад 500 “груп смерті” та 200 акаунтів їхніх організаторів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter