Стівен Сігал перереєстрував компанію, щоб уникнути зв’язку з російським політиком із санкційного списку

Дата: 04 Серпня 2020
A+ A- Підписатися

Американський актор Стівен Сігал, який підтримав окупацію Росією Кримського півострова та отримав у 2016 році російське громадянство, зареєстрував будівельну компанію разом із членом Ради Федерації від Тамбовської області Росії Олександром Бабаковим. Та через два тижні він перереєстрував її, щоб приховати зв’язок із російським політиком, який перебуває в санкційному списку Мінфіну США.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Baza.

Фірма під назвою “Горки інвестмент компані” проіснувала лише три тижні, після чого Сігал і Бабаков вийшли з неї, залишивши свої частки, а Сігал одразу заснував нову фірму з майже тією ж назвою –​ “Горки холдинг компані”. Профіль її діяльності залишився таким самим –​ “будівництво житлових і нежитлових будівель”, не змінилася й адреса в Москві: Велика Академічна вулиця, будинок 49. Єдина серйозна відмінність –​ відсутність серед співвласників сенатора Бабакова. 

Видання зазначає, що різкий вихід зі співвласників першої фірми та реєстрація другої пов’язані з тим, що Бабаков перебуває в санкційному списку Мінфіну США й офіційний спільний бізнес з ним загрожував Стівену Сігалу в Америці штрафом у мільйон доларів або тюремним ув’язненням.

Раніше повідомлялося, що Стівену Сігалу доручили просувати російський туристичний проєкт “Золоте кільце Боспорського царства”, маршрути якого пролягають територією тимчасово окупованого Росією Криму.

За даними з відкритих джерел, Сігал відвідував Крим у 2014 і 2015 роках. У травні 2017 року СБУ заборонила Сігалу в’їзд до України на п’ять років.

Восени 2016 року президент Росії Володимир Путін надав російське громадянство Стівену Сігалу.

Сігал є однією із західних знаменитостей, які підтримують президента Росії, незважаючи на глибокі розбіжності у відносинах між Москвою та країнами Заходу. Актор неодноразово відвідував Росію, їздив до столиці російської республіки Чечня Грозного.

У Стівена Сігала також є сербське громадянство.

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України (2017–2019 роки) Курт Волкер упевнений, що кримський блок санкцій США проти Росії зберігатимуть доти, доки півострів не повернеться під контроль України. Водночас він сказав, що не бачить можливостей для переговорів з Росією щодо Криму.

18 червня Рада Європейського Союзу продовжила на рік санкції проти Росії за незаконну анексію Криму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: