Широко та неякісно: експерти розповіли, як українські медіа висвітлювали вибори

Дата: 19 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Тема цьогорічних виборів президента України висвітлювалась в медіа широко, але не якісно.

Таких висновків дійшли експерти Фундації “Суспільність” та Асоціації “Спільний простір”, повідомляє Український кризовий медіа-центр. 

Аналіз та опитування більше сотні медіа-експертів та журналістів з усієї України, яке провели експерти, показали, що інформацію про кандидатів у президенти більшість українців отримували з телебачення (70% опитаних обрали цей варіант), інтернет-сайтів та соцмереж (20% та 10% відповідно). Популярним джерелом отримання інформації на телебаченні стали випуски новин (31%) та ток-шоу (27%). 

“Це були перші вибори за часи незалежної України, де були важливі технології, а також де дискусії були такими запеклими та жорсткими. Ми констатуємо, що Україна в цих виборах не залишилася поза світовими трендами. Традиційні формати політики відмирають і ми переживаємо ті ж самі тенденції, що і країни старої демократії”, – зауважив керівник моніторингового центру Фундації “Суспільність” та Асоціації “Спільний простір” Олександр Чекмишев.

Як відомо, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення побачила порушення у відсутності критичних матеріалів на телеканалі “1+1” щодо кандидата в президенти України Володимира Зеленського. За три місяці аналізу експерти не знайшли жодного критичного матеріалу щодо кандидата. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: