Щоб допомогти біженцям, відомий британський художник розігрує свою роботу в лотерею

Дата: 03 Грудня 2018
A+ A- Підписатися

Відомий британський художник Бенксі вирішив розіграти свою скульптуру Dream Boat у лотерею, щоб зібрати гроші для біженців.

Про це художник, який уже довгий час зберігає анонімність, повідомив у себе в Instagram.

Dream Boat (“Човен мрії”) – скульптура зі скловолокна та смоли розміром 90 × 38 × 42 сантиметри, що зображає човен з десятками мігрантів на борту. Для того щоб виграти роботу Бенксі, охочим необхідно вгадати її вагу. Взяти участь у лотереї можна, заплативши два з половиною долари.

Організатори торгів кажуть, що кількість ставок, які можна надсилати до 22 грудня, необмежена. Переможцем стане той, хто назве цифру, найбільш наближену до правди.

ДОВІДКА: вважається, що Бенксі народився в 1974 році в англійському місті Бристолі. Наприкінці 90-х років він почав займатися графіті. Завдяки таланту художника і гостросоціальній тематиці своїх малюнків Бенксі швидко здобув популярність спершу в Англії, а потім і в усьому світі. Досі ніхто не знає справжнього імені художника. У жовтні цього року Бенксі продав на аукціоні свою картину “Дівчинка з повітряною кулею”. Після закінчення торгів картина була на очах у їх учасників розрізана на шматки – вона пройшла через шредер, вбудований художником кілька років тому в раму.   

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: