Сенцова катували, вибиваючи зізнання – адвокат

Дата: 12 Травня 2015
A+ A- Підписатися

Олега Сенцова катували, вибиваючи зізнання, він відмовлявся відповідати на будь-які питання слідчого. Зараз він готується до суду, ознайомлення з матеріалами справи завершиться до кінця травня.

Про це повідомив “Німецькій хвилі” адвокат Сенцова Дмитро Дінзе

Для Олега цей рік був достатньо тяжким. Його катували, били, вибивали зізнання, свідчення, намагалися змусити обмовити себе і співпрацювати зі слідством, але він не здався, зміг протистояти. Це припинилося в той момент, коли його доправили в Лефортово“, – розповів адвокат.

Пізніше, як говорить адвокат, Олег відмовлявся відповідати на запитання слідчого, розуміючи, що будь-яка інформація, яку він повідомить до суду, буде використана проти нього. Його позиція залишалася незмінною: всі звинувачення в тероризмі він вважає маячнею.

Також адвокат зазначив, що зараз стан здоров’я Олега Сенцова задовільний, його виводять на прогулянки, у спортзал і баню. У камері, крім нього, утримується ще одна людина. Сенцов дізнається про політичні події з теленовин, постійно листується з сестрою і друзями, а також отримує листи зі словами підтримки з усього світу. Коли в суді ухвалювалося рішення щодо продовження арешту, Олег був у піднесеному настрої. Зараз він активно знайомиться з матеріалами справи та готується до суду.

За словами Дмитра Дінзе, швидше за все, ознайомлення буде завершене до кінця травня. Подробиці адвокат зможе повідомити лише після того, як справу передадуть до прокуратури чи суду, адже до того діє підписка про нерозголошення. 

Нагадаємо, 11 травня 2014 року Сенцов був затриманий російськими правоохоронцями в Сімферополі, через тиждень його перевели до московського СІЗО. Режисера, який виступав проти анексії Криму, звинуватили в організації терористичної групи, підготовці теракту та у незаконному зберіганні зброї.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: