Журналіста телеканалу “Дом” не пустили на захід в аеропорт “Бориспіль” через виданий у Донецькій області паспорт

Дата: 23 Жовтня 2021
A+ A- Підписатися

Кореспондента телеканалу “Дом” Валерія Бакуса не пустили до термінала D в аеропорту “Бориспіль”. За словами  журналіста, Служба безпеки аеропорту не узгодила його особу для допуску, через виданий у Донецькій області паспорт.

Про це повідомляє Інститут масової інформації.

Джерело: скриншот з відео телеканалу “Дом”

 22 жовтня ввечері Бакус мав висвітлювати приліт борту допомоги США для України в межах домовленостей Володимира Зеленського. За словами журналіста, напередодні він отримав акредитацію пресслужби Міністерства оборони на захід, але Служба безпеки в аеропорту не узгодила його особу.

Причина відмови – паспорт виданий в Донецькій області.

Вчора мене акредитували на приліт борту, який має відбутися сьогодні ввечері. Мене акредитувала пресслужба Міноборони. Мене попросили надіслати для акредитації, хто я, першу, другу сторінки свого паспорта і прописку. Я це зробив, і мені підтвердили акредитацію. Але ось я їхав сьогодні уже на зйомку, мені написали мої колеги з каналу, що Служба безпеки в аеропорту не узгодила складу нашої знімальної групи, оскільки серед знімальної групи є люди, у яких паспорти видано в Донецькій, Луганській областях або в Криму”, – розповів журналіст. 

За словами кореспондента, він народився в місті Дружківка Донецької області, де йому і видали паспорт ще 1998 року, а з 2006-го він прописаний і живе в Київській області.

Журналіст повідомив, що його запросили приїхати на співбесіду з СБУ, але “вирішило моє керівництво туди не відправляти”.

Їде інша група”, – сказав Валерій Бакус.  

У пресслужбі аеропорту “Бориспіль” повідомили, що на сайті є інформація для ЗМІ, де прописано все офіційно щодо отримання доступу до термінала D, “який є режимним об’єктом”.

Ми діємо згідно з положенням, яке є в аеропорту для отримання перепусток у режимну зону. Інформація вся  на сайті щодо вимог отримання даних перепусток”, – сказали в пресслужбі.

На сайті “Борисполя” в розділі “Інформація для ЗМІ” зазначається, що “процедура та ваші дії для отримання допуску або дозвільних документів (пропусків) залежать від зони, в якій будуть проводитися вищеперелічені заходи”.

Також звертається увага, що ОКПП, Київська митниця ДМС, СБУ – “обов’язкові інстанції, які візують ваш допуск / недопуск до режимних зон ДП МА “Бориспіль”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: