Савченко важко виходить з голодування – правозахисники

Дата: 06 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Українська льотчиця, член ПАРЄ і народний депутат Надія Савченко, яка незаконно утримується в СІЗО Москви за підозрою у вбивстві російських журналістів на Донбасі, виходить з голодування важко, вона приймає бульйон і спеціальні лікувальні поживні препарати.

Як пише “Українська правда“, про це ТАСС повідомив голова Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайло Федотов.

Вона виходить з голодування важко, приймає бульйон і спеціальні лікувальні поживні препарати, які в СІЗО доставляє член нашої Ради Єлизавета Глінка (Доктор Ліза). Вихід з голодування непростий і болючий, неможливо припинити голодування відразу“, – пояснив Федотов після відвідування Савченко в СІЗО.

Він стверджує, що українська льотчиця не має презензій до лікарів чи адміністрації СІЗО. Німецькі лікарі пропонували їй госпіталізацію у цивільній лікарні, але вона написала заяву про відмову.

Як стверджує сестра Савченко Віра, льотчиця вирішила припинити голодування через свій критичний стан. Вона постійно мерзне, скаржиться на сильний біль у серці та шлунку. Савченко також зазначила у своєму листі, що вона хоче набратися сил для продовження голодування.

Українські лікарі здивовані рішенням російських колег годувати Савченко курячим бульйоном після 83 днів голодування. Адвокати, що консультуються з українськими лікарями, передали Савченко, що жирна їжа у такому стані може бути загрозою для життя. Льотчиця у своєму листі попросила російських лікарів розробити для неї спеціальну дієту – вона відзначила, що виходити з голодування треба, вживаючи соки, розведені водою, а також овочеві та фруктові пюре.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter