Савченко просить обстеження міжнародним консиліумом

Дата: 19 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

Українська льотчиця, член ПАРЄ, народний депутат Надія Савченко, яка перебуває у московському СІЗО, не довіряє російським і німецьким лікарям і просить обстеження незалежним міжнародним консиліумом.

Про це повідомив на своїй twitter-сторінці адвокат української льотчиці Микола Полозов, який сьогодні зустрівся з нею в СІЗО “Матросская тишина”.

Надія розповіла мені про візит німецьких медиків. Виявляється, вони їй представилися, як “фахівці з голоду”, зробили ультразвук і все. Висновку німецьких медиків ніхто так і не бачив. Захист Надії і сама Савченко звернулися в ФСВП (Федеральна служба виконання покарань – ред.) з проханням надання медичних документів. Савченко не довіряє медикам ФСВП і німецьким “фахівцям з голоду”. Стан здоров’я погіршується, часу залишається все менше“, – написав адвокат.

Також він повідомив, що Савченко просить провести її обстеження міжнародним незалежним консиліумом лікарів різних спеціальностей, зокрема кардіологом, і просить ПАРЄ виступити гарантом забезпечення такого обстеження.

Нагадаємо, українська льотчиця, підозрювана у причетності до вбивства російських журналістів у Луганській області, голодує вже 68 днів і була переведена з камери до лікарняної палати московського СІЗО.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: