Розгляд “справи Умерова” перенесли з Бахчисараю до Сімферополя

Дата: 27 Березня 2017
A+ A- Підписатися

Розгляд справи заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова Верховний суд Криму переніс з Бахчисарайського районного до іншого суду – Сімферопольського районного.

Про це повідомляє адвокат Умерова Еміль Курбедінов на своїй сторінці у Фейсбук.

Адвокат розмістив копію рішення Бахчисарайського районного суду, згідно з яким суд відмовився від розгляду справи Умерова через те, що він тривалий час був керівником цього району, і це може викликати в суддів зацікавленість.

На оскарження рішення є 10 днів.

Нагадаємо, Ільмі Умерова позбавили одного з ключових захисників Миколи Полозова.

Адвоката Миколу Полозова перевели зі статусу захисника в статус свідка у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

12 травня 2016 року ФСБ в Криму порушила проти Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова неправильно переклали.

11 серпня 2016 року Ільмі Умерову під час розгляду “судом” в анексованому Росією Криму питання про призначення йому психіатричної експертизи стало погано. Лікарі госпіталізували його з підозрою на інфаркт. Після цього підконтрольний Росії “Київський райсуд” Сімферополя ухвалив рішення про необхідність проходження Умеровим стаціонарної судово-психіатричної експертизи. У психіатричну лікарню його перевезли 18 серпня.

7 вересня 2016 року Ільмі Умеров вийшов з клініки.

30 грудня 2016 року стало відомо, що російська окупаційна влада внесла Ільмі Умерова в список “екстремістів” і блокує його фінансові операції в Криму. 

В підконтрольній Кремлю прокуратурі Криму заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову 21 березня вручили обвинувальний висновок по кримінальній справі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: