Розгляд справи про звільнення одіозної судді Царевич відкладено

Дата: 21 Липня 2016
A+ A- Підписатися

Вища рада юстиції перенесла розгляд справи про звільнення судді Печерського  райсуду Києва Оксани Царевич на 4 серпня.

Відповідне рішення члени ВРЮ ухвалили 21 липня під час засідання.

Як повідомив у Facebook адвокат Роман Маселко, рішення ВРЮ про перенесення розгляду справи ухвалила на підставі поданого Царевич клопотання.

“Оксана Царевич подала у ВРЮ документи, що вона захворіла і лежить у стаціонарі. Тому просила ВРЮ перенести розгляд справи про її звільнення. Будемо сподіватись, що пані Оксана видужає до наступного засідання, яке відбудеться 04 серпня”, – пише Маселко.

Адвокат додав, що наступне засідання ВРЮ з цього приводу може бути фінальним, оскільки на практиці ВРЮ після перенесення засідань повертається до їх розгляду лише один раз.

“Можна припустити, що Царевич взяла тактику на затягування, знаючи, що її звільнять”, – зазначив він.

Також він нагадав, що 25 липня має відбутися засідання Шевченківського райсуду Києва у кримінальній справі проти Царевич.

Як відомо, під час Майдану, Царевич прийняла рішення про позбавлення прав щонайменше чотирьох осіб, які брали участь у поїздці Автомайдану  до резиденції Віктора Януковича – Межигіря.

Наприкінці березня 2016 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України відклала розгляд справи судді Печерського суду Оксани Царевич про рекомендацію призначення її суддею безстроково до того моменту, поки суд не винесе вирок по її справі щодо переслідування “Автомайдану”.

Дисциплінарна секція ВРЮ 21 червня рекомендувала Вищій раді юстиції відкрити дисциплінарні справи стосовно судді Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та судді Шевченківського райсуду Валентини Маліновської за переслідування активістів Євромайдану.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter