Роскомнагляд погрожує заблокувати сайт Кримської правозахисної групи

Дата: 10 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Повідомлення від Роскомнагляду про заборону деяких матеріалів прийшли на поштову скриньку громадської організації “Кримська правозахисна група”.

Про це повідомили на сайті організації.

У листах Роскомнагляду зазначено, що якщо публікації не будуть видалені з сайту, то доступ до нього буде обмежений на території РФ.

“Заборонені російськими цензорами статті містять інформацію про незаконний призов кримчан до армії РФ, який є порушенням міжнародного гуманітарного права”, – зазначають в організації.

Статті, які не сподобались Роскомнагляду, були додані до списку заборонених на основі рішень окупаційного суду в Євпаторії.

“Заборона інформації КПГ і будь-які подальші обмеження доступу до неї грубо порушують свободу слова і висловлення думки. Сам механізм заборони інформації за допомогою “суду” і Роскомнагляду – ще один з інструментів тиску на свободу слова та діяльність громадських активістів на півострові. У разі заборони статей КПГ, Росія намагається обмежити доступ кримчан до інформації про незаконний призов у Криму”, – підкреслюють в організації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: