Росіяни пропонують українцям “евакуацію” з Сектора Гази в обмін на інтерв’ю – ГУР

Дата: 10 Листопада 2023
A+ A- Підписатися

У Секторі Гази Росія проводить інформаційну операцію з метою дискредитації ЗСУ, поширюючи серед українців панічні настрої. Водночас росіяни пропонують українцям евакуацію, в обмін на інтерв’ю для російського інформаційного агентства.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Фото: Getty Images

Так, згідно з даними, якими володіє ГУР, громадяни РФ телефонують українцям, які наразі перебувають у Секторі Гази, та поширюють серед них панічні настрої, використовуючи фейкові меседжі, зокрема: “Україна вас кинула”, “Порятунку більше не буде”, “Росія готова вас евакуювати”. 

Проте росіяни дають зрозуміти, що в обмін на можливість евакуації із Сектору Гази необхідно буде надати інтерв’ю для російського інформагентства. Детальніше про зміст інтерв’ю чи можливі запитання вони не розповідають. 

“Терористична Москва традиційно прагне скористатись загостренням базових потреб людини в умовах збройного конфлікту, аби перейти до наступного етапу кампанії з дискредитації України, а саме – створити відповідні пропагандистські матеріали для подальшої трансляції вигідної агресору брехні”, – зазначають в українській розвідці.

ГУР закликає українців, що перебувають у Секторі Гази, повідомляти про всі випадки телефонного шантажу, провокацій та залякування з боку росіян.

Нагадаємо, що станом на вечір 9 листопада з Сектора Гази евакуювали вже 89 українців. Процес евакуації триває і надалі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter