Росіяни кажуть про смерть високопоставленого бойовика на Луганщині через обстріл, жертвами якого до цього були “цивільні”

Дата: 05 Лютого 2024
A+ A- Підписатися

Російські терористи на окупованій Луганщині розповіли про загибель бойовика Олексія Потелещенка, який обіймав посаду так званого “міністра надзвичайних ситуацій”. До цього росіяни традиційно заявляли про обстріл з боку українських військових, унаслідок якого нібито загинули виключно цивільні. 

Інформацію про загибель Потелещенка підтвердив окупаційний очільник регіону Леонід Пасічник.  

Фото: Reuters

Обстріл трапився 3 лютого.

Під атаку потрапила будівля пекарні в окупованому Лисичанську, а російські бойовики переконували, що обстріл забрав життя щонайменше 28 цивільних. Доказів на підтвердження своїх слів вони не наводили.

Українські посадовці публічно обстріл та його наслідки не коментували. Водночас журналісти повідомляли, що в момент атаки в пекарні та ресторані, який міститься в тій же будівлі, зібралися російські бойовики та окупаційні посадовці. Цю ж версію підтверджують нині деякі російські пропагандисти. 

Нагадаємо, що 21 січня поточного року в окупованому Донецьку внаслідок обстрілу загинули десятки цивільних. Росіяни звинуватили в обстрілі ЗСУ, але українські військові переконують, що не причетні до цього. 

Детальніше про це читайте за посиланням

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter