Російські силовики тримають фігуранта “справи Хізб ут-Тахрір” Мамутова в жахливих умовах – адвокат

Дата: 14 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Російські силовики перевели політв’язня Енвера Мамутова та фігуранта так званої “справи Хізб ут-Тахрір” до спецблоку, де зі стелі ллється вода.

Про це повідомив його адвокат Еміль Курбедінов, передає “Кримська солідарність”.

Мамутова разом з іншими фігурантами справи заарештували ще у 2016 році, цього року їх етапували з Криму до Росії. За словами Курбедінова, про переведення Мамутова до спецблоку він дізнався від свого підзахисного.

“Він написав скаргу на ім’я уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової. У цьому приміщенні неможливо перебувати. Зі стелі постійно тече вода. У даних умовах не можна перебувати навіть кілька годин, не кажучи вже про дні”, – зауважив він.

Наразі Курбедінов збирається писати скаргу до відповідних органів, адже вважає таке поводження з Мамутовим знущанням.

ДОВІДКА: представники міжнародної ісламської політичної організації “Хізб ут-Тахрір” називають своєю місією об’єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що зазнають несправедливого переслідування в Росії та в окупованому нею у 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив “Хізб ут-Тахрір” 2003 року, включивши організацію до списку об’єднань, названих “терористичними”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: