Російські активісти вийдуть 8 березня з вимогою звільнити Савченко

Дата: 04 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Російські активісти планують акцію “Кільце життя” – 8 березня вони зберуться на Садовому кільці у Москві з вимогами звільнити українську льотчицю Надію Савченко, припинити війну в Україні і розслідувати вбивство опозиціонера Бориса Нємцова.

Про це повідомив засновник Російського антивоєнного руху Павло Шелков на своїй facebook-сторінці.

В інших містах Росії активіст пропонує провести аналогічні акції на центральних площах, а за кордоном – під посольствами та консульствами Росії.

Він нагадав, що стан Савченко, яка голодує вже 82 дні, критичний і німецькі лікарі вважають, що точку неповернення по здоров’ю буде пройдено після 6-8 березня.

Пропоную всім опозиціонерам звернутися до мешканців Москви вийти без плакатів у теплому одязі у свято 8 березня на Садове кільце в 15:00 з вимогою звільнити негайно Надію Савченко, зупинити війну в Україні і знайти реальних вбивць Нємцова і не розходитись, хто скільки зможе“, – написав Шелков.

Він зазначив, що у акції немає лідерів, але висловив впевненість, що до неї приєднаються представники партій “Яблуко”, “Солідарність”, РПР-ПАРНАС, Антивоєнного руху. Також Шелков вважає, що якби Борис Нємцов був живий, він би підтримав цю ініціативу.

Нагадаємо, Надію Савченко, українську льотчицю, члена ПАРЄ, народного депутата, що підозрюється у причетності до вбивства російських журналістів на Донбасі, сьогодні доставили на слухання у Басманний суд Москви. Там відбудеться засідання за скаргою захисту Савченко на відмову слідчих відпустити її на сесію ПАРЄ.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter