Родичі загиблих та постраждалих на Майдані вимагають покарати суддів

Дата: 23 Лютого 2016
A+ A- Підписатися

Родини загиблих та постраждалих на Майдані вимагають покарати суддів, які переслідували учасників протестів. 

Із відповідною заявою вони звернулися до президента, голови парламенту, суддів, Вищої ради юстиції та Ради суддів України, передає “Українська правда”. 

Сім’ї заявляють, що за 2 роки у судовій системі жодного очищення не відбулося.

“Звільнено лише 7 з понад 330 суддів, які виносили неправосудні рішення у справах Євромайдану. Ніхто не притягнутий до кримінальної відповідальності. Більшість цих суддів продовжує “вершити правосуддя”, – зазначається у зверненні.

Родичі наголошують, що судді опиняються поза підозрами. 

“Доходить до абсурду, наприклад, суддя Лінник О.П, який позбавляв прав за поїздку до Межигір’я, розглядає кримінальну справу стосовно судді Кицюка В.П., який виносив аналогічні рішення. У Києві немає жодного суду, у якому би не працював суддя, причетний до переслідуванні активістів. Чи можлива довіра до таких судів та процесів?”, – задають риторичне запитання автори звернення.

У зверненні сказано, що Рада суддів “фактично організувала системну протидію розслідуванню кримінальних справ проти суддів”.

Родини Героїв Небесної Сотні та постраждалих на Майдані вимагають покарати суддів, які виносили неправосудні рішення щодо активістів Євромайдану.

“Ми вже не просимо, а вимагаємо від адресатів цього листа вжити невідкладних заходів для того, щоб судді, які виносили неправосудні рішення, а також ті, хто давав суддям вказівки, були покарані, а також реалізовані ті вимоги та ідеали, ради яких віддали життя Герої Небесної Сотні та пожертвували здоров’ям сотні поранених”, – йдеться у зверненні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: